serek.c2 napisał(a):

Jakie to wszystko proste...
|
Nastepny, ktory ma problem z prostymi i logicznym mysleniem.
Na samym poczatku napisalem JESLI BEDZIE MOZLIWOSC.
X ray kategorycznie stwierdzil, ze mozliwosci nie bedzie, jakby byl jasnowidzem i wszechwiedzacy

Wiec pokazalem mu jeden z 1000 mozliwych scenariuszy na najblizsze poltora miesiaca, w ktorym jest mozliwe sciagniecie Wolskiego.
Pozyjemy, zobaczymy co sie stanie

Daje 5 proc szans ze taki zawodnik jak Wolski przyjdzie, ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi.