Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20956
Stary 11.01.2018, 14:34
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jakie to wszystko proste...

Nastepny, ktory ma problem z prostymi i logicznym mysleniem.
Na samym poczatku napisalem JESLI BEDZIE MOZLIWOSC.
X ray kategorycznie stwierdzil, ze mozliwosci nie bedzie, jakby byl jasnowidzem i wszechwiedzacy Wiec pokazalem mu jeden z 1000 mozliwych scenariuszy na najblizsze poltora miesiaca, w ktorym jest mozliwe sciagniecie Wolskiego.
Pozyjemy, zobaczymy co sie stanie Daje 5 proc szans ze taki zawodnik jak Wolski przyjdzie, ale nie stawiajmy sie w roli bidnego rumuna, ktory zebrze o byle ochlap tylko dlatego, ze do tej pory wydawano ponad stan i jest z tego powodu zadyszka, z ktorej sie powoli wychodzi.
Odpowiedz cytując