szprotson napisał(a):

Na Wolaka Legia juz chwile poluje, nie tak dawno dostali wycene na 1.5 mln ojro...
ale ciekawe stwierdzenie kolegi ze w Legii nie ma dla niego miejsca, a u Nas by sie znalazło 
Jak wy to przepowiednie tworzycie? Jest jakis schemat czy wtf ?
|
Tak, schemat sie nazywo Jozak i transfery leglej.