Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20951
Stary 11.01.2018, 14:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Na Wolaka Legia juz chwile poluje, nie tak dawno dostali wycene na 1.5 mln ojro...

ale ciekawe stwierdzenie kolegi ze w Legii nie ma dla niego miejsca, a u Nas by sie znalazło
Jak wy to przepowiednie tworzycie? Jest jakis schemat czy wtf ?
Tak, schemat sie nazywo Jozak i transfery leglej.
Odpowiedz cytując