Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20950
Stary 11.01.2018, 13:54
Na Wolaka Legia juz chwile poluje, nie tak dawno dostali wycene na 1.5 mln ojro...

ale ciekawe stwierdzenie kolegi ze w Legii nie ma dla niego miejsca, a u Nas by sie znalazło
Jak wy to przepowiednie tworzycie? Jest jakis schemat czy wtf ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując