Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20949
Stary 11.01.2018, 13:17
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Legia chciała przed sezonem Wolskiego, więc nie jest powiedziane, że teraz jest inaczej.

Wypożyczenie do nas? A kto pokryje pensję? Nie stać nas na Wolskiego, ani na transfer, ani na pensje.
Dzisiaj nie.
Odpowiedz cytując