teo napisał(a):

|
Legia na pewno nie, bo tam miejsca dla Wolskiego nie ma.
|
Legia chciała przed sezonem Wolskiego, więc nie jest powiedziane, że teraz jest inaczej.
Wypożyczenie do nas? A kto pokryje pensję? Nie stać nas na Wolskiego, ani na transfer, ani na pensje.