Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20947
Stary 11.01.2018, 13:07
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Tylko moim zdaniem Pawłowski nie jest na zakręcie, tylko na finiszu.



Nie ma żadnych szans, zejdźmy na ziemie. Lechia chce ponad bańkę za Wolskiego. W Polsce jedynie Legia go interesuje.
Chciec to moze i chca Pytanie czy ktokolwiek bedzie chcial tyle zaplacic Legia na pewno nie, bo tam miejsca dla Wolskiego nie ma.
Jak beda mieli wybor - wypozyczyc Wolskiego czy placic pilkarzowi, ktory nie gra a budzet obciaza to rurka moze zmieknac.
Odpowiedz cytując