X-Ray napisał(a):

Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Tylko moim zdaniem Pawłowski nie jest na zakręcie, tylko na finiszu.
Nie ma żadnych szans, zejdźmy na ziemie. Lechia chce ponad bańkę za Wolskiego. W Polsce jedynie Legia go interesuje.
|
Chciec to moze i chca

Pytanie czy ktokolwiek bedzie chcial tyle zaplacic

Legia na pewno nie, bo tam miejsca dla Wolskiego nie ma.
Jak beda mieli wybor - wypozyczyc Wolskiego czy placic pilkarzowi, ktory nie gra a budzet obciaza to rurka moze zmieknac.