Jesli jest jakakolwiek opcja wziecia Wolskiego to nawet bym sie nie zastanawial a wtedy Tibora do 1 ligi wypozyczyc.
Wolski bardzo pasowalby do koncepcji Carillo, tylko musialby pewne przyzwyczajenia skorygowac.
Moze pojawi sie taki temat?
Co do tego dementi... to w dyplomacji jest taka zasada, ze jesli czegos nie zdementowano to nie mialo to miejsca, a jesli zdementowano to cos na rzeczy bylo/jest ;-)