|
Widziałem to, myślałem, że bez CronusMax się obejdzie, bo to nie jest tania zabawka :/ Będę musiał hulać w Forze 3 i 4 na X360, a później zainwestować w kierownicę na XONE.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|