elliot_ness napisał(a):

|
Pawłowski z termaliki (lecha) i Matras z Lechii . Nie gorsi od tych co są na tej samej pozycji teraz i nie ma problemu z aklimatyzacją w naszej lidze .
|
Szymon Pawłowski?! 14 meczów, 1 bramka, 1 asysta.
To był dobry piłkarz, ale jakieś 2-3 sezony temu. Daj spokój.