Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
Od: 07.2007
Offline
#
20937
11.01.2018, 11:03
Kuba ma kontrakt do czerwca 2019.. pewnie potem jeszcze rok u Arabów albo MLS i na 35 urodziny do nas wpadnie
piotrek1803
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1803
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1803