swiety37 napisał(a):

Wolfsburg wzmacnia skrzydła. W ostatnich dniach dwóch rywali (w pomocy) Kuba otrzymał. Jeżeli zostanie na obronie to OK, ale jeżeli jako skrzydłowy to miejsca dla niego tam zaczyna brakować...
Może to ta tykająca "bomba" ?
|
Nie, bo jakby planowali go ściągnąć, to nie dawaliby Mitrovicowi numeru 16
Myśle, że wszystko leży w gestii Kuby - w Krakowie czeka na niego pierwszy skład i uwielbienie kibiców za małą kasę. W Wolfsburgu czeka go ławka za dużo większą kasę. Zostają jeszcze ligi typu MLS, gdzie pewnie by grał i sporo zarobił. Skończy się niestety na drugiej, lub trzeciej opcji.