|
Senior Member
Offline
|
|
wiertar napisał(a): 
|
Dajcie spokój z tym kuswiekiem to parodia i wróżęnie z fusów. Wystarczy popatrzeć co piszą o Carlitos gdzie może pójść... Dobrze że nie napisali bardziej ogólnikowo: Czyli że pójdzie do Europy lub do azji
|
hehe albo ZAGRANICE 
|
|