Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 10.01.2018, 12:32
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o farta ze formę miał wtedy, a nie rok czy dwa lata później ani rok wcześniej. Albo zjadlby to Schlierenzauer albo Prevc z freundem
Idąc twoim tokiem rozumowania to każdy sportowiec ma farta, bo trafił z formą na najważniejsze imprezy w danym roku. Nie wiem, ty chyba masz jakąś awersję to Stocha, że starasz się deprecjonować jego osiągnięcia nazywając je "fartem". Oby jak najwięcej polskich sportowców miało takiego farta jak Stoch, a może, którejś pięknej olimpiady wygramy w tabeli medalowej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując