Prezydentowa napisał(a):

|
Ja bym jednak wolała, żeby Perez na razie został. Nieudane występy przeplatał dobrymi i moim zdaniem warto mu jeszcze dać szansę. Jest kilku innych piłkarzy, którzy są priorytetowi do pożegnania (np. Ondraszek, choć mówię to z bólem serca, bo szczerze go polubiłam). Ale nie wiem, czy sprawa nie jest przesądzona.
|
Jak dla mnie Perez zagrał dobrze z Sandecją i Pogonią, czyli ogórami. Z resztą niestety słabiutko (no może jeszcze w Poznaniu tak źle nie było, ale średnio pamiętam). Niemniej ufam Carillo, że podejmie właściwą decyzję, jaka by ona nie była.