Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20919
Stary 09.01.2018, 22:19
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jednak wolała, żeby Perez na razie został. Nieudane występy przeplatał dobrymi i moim zdaniem warto mu jeszcze dać szansę. Jest kilku innych piłkarzy, którzy są priorytetowi do pożegnania (np. Ondraszek, choć mówię to z bólem serca, bo szczerze go polubiłam). Ale nie wiem, czy sprawa nie jest przesądzona.
Jak dla mnie Perez zagrał dobrze z Sandecją i Pogonią, czyli ogórami. Z resztą niestety słabiutko (no może jeszcze w Poznaniu tak źle nie było, ale średnio pamiętam). Niemniej ufam Carillo, że podejmie właściwą decyzję, jaka by ona nie była.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując