|
Ja bym jednak wolała, żeby Perez na razie został. Nieudane występy przeplatał dobrymi i moim zdaniem warto mu jeszcze dać szansę. Jest kilku innych piłkarzy, którzy są priorytetowi do pożegnania (np. Ondraszek, choć mówię to z bólem serca, bo szczerze go polubiłam). Ale nie wiem, czy sprawa nie jest przesądzona.
|