JudasPriest napisał(a):

Małysz właśnie odpialił po tym, jak zaczęto profesjonaonie podchodzić do skków. Pojawił się Tajner, pojawił się psycholog. Myślę, że obaj mieli czasem farta: Małysz z tym, ze Hannawald był chory psychicznie, a potem w 2007, że Jacobsen zgasł.
Stoch miał farta w 2014, że Freund i Prevc byli jeszcze młodziutcy i nieoszlifowani, więc miel kilka wtop.
|
Farta to miał Fortuna. Gość miał jeden udany w życiu skok, a teraz robi za guru skoków. Stoch miał formę, którą Prevc i Freund stracili. Teraz Stoch również ma formę, której w/w nie mają, więc jak znowu zdobędzie złoto to będzie fart bo Freitag się spalił?