|
Z punktu widzenia klubu najlepsze sa kontrakty 1+2 tylko nie kazdy zawodnik ma ochote taki podpisac ;-)
Stad czesto wersje 1+1 lub 2+2/2+1.
Albo jak klub bogaty 3-4.
Ja rozumiem tak dlugie kontrakty w przypadku zawodnikow takich jak Brlek, Halilovic, Kostal.
Wiadomo ze potencjal jest, nie wiadomo czy sie urzeczywistni. Brlek potrzebowal tyle czasu ile potrzebowal... a np Paulinho (;-) ) jeszcze wiecej.
|