Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20911
Stary 09.01.2018, 16:08
Nie chodziło mi konkretnie o Ondraska, tylko odniosłem się do końcówki Twojego posta, która brzmi ogólniej - że dawaliśmy piłkarzom kontrakty na 3 lata bo mieli dobre CV.
Odpowiedz cytując