Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20910
Stary 09.01.2018, 16:04
jova napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem, czy te trzyletnie umowy to był jakiś szczególny błąd dawnej polityki. Akurat 3 lata kontraktu dla piłkarzy z dobrym CV, to chyba kompromis pomiędzy wiarą w umiejętności zawodnika, a obawą, że może się nie sprawdzić. Wiadomo, że jeśli transfer nie wypali, to długość kontraktu jest problemem, ale jeśli trafi się kogoś ciekawego, to oczywiście lepiej mieć z nim dłuższą umowę.
CV miał ok, ale też bez przesady - tyko raz w ciagu kariery strzelił powyżej 10 goli w sezonie. Wiadomo było, że to nie jest jakiś totalny ogór typu Bałaszow, ale też nie było gwarancji, że stanie się gwiazdą. Przychodził zimą, kontrakt na 1,5 roku byłby ok, ewentualnie na dwa. A tak to będzie siedział tu jeszcze rok i pobierał niezłą pensyjkę nic nie dając zespołowi.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując