Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20908
Stary 09.01.2018, 14:23
Takie rozmowy juz byly i niestety, ale Ondrasek chce wypelnic kontrakt do konca.

ed
( ze nie bedzie gral - nie wiem czemu nie zacytowalo).
Ostatnio edytowane przez teo : 09.01.2018 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując