sandomingo napisał(a):

|
Tylko jak chcielibyście pozbyć się Ondraszka? Facet jest kontuzjowany i nikt go nie weźmie.
|
Jeśli mu się powie, że nie ma najmniejszych szans na grę nawet po wyzdrowieniu to może sam będzie chciał rozwiązać kontrakt. Choć wątpie. Ondrasek to niestety symbol dawnych transferów, czyli dajemy kontrakt na 3 lata, bo życiorys na niezły. Teraz juz takich błędów na szczęście nie robimy.