Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20903
Stary 09.01.2018, 13:13
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak chcielibyście pozbyć się Ondraszka? Facet jest kontuzjowany i nikt go nie weźmie.
Jeśli mu się powie, że nie ma najmniejszych szans na grę nawet po wyzdrowieniu to może sam będzie chciał rozwiązać kontrakt. Choć wątpie. Ondrasek to niestety symbol dawnych transferów, czyli dajemy kontrakt na 3 lata, bo życiorys na niezły. Teraz juz takich błędów na szczęście nie robimy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując