Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20900
Stary 09.01.2018, 11:24
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Myślę że jak Carlitos zostanie, a to pożegnać Ondraska i 4 napastników powinno wystarczyć spokojnie. Kolar i Balaniuk mają grać A nię grzać lawke
Beda grac jesli beda spelniac oczekiwania trenera i przede wszystkim odnajdywac sie w grze zespolu. Jesli nie to zostana pozegnani.
Odpowiedz cytując