wiertar napisał(a):

|
Myślę że jak Carlitos zostanie, a to pożegnać Ondraska i 4 napastników powinno wystarczyć spokojnie. Kolar i Balaniuk mają grać A nię grzać lawke
|
Beda grac jesli beda spelniac oczekiwania trenera i przede wszystkim odnajdywac sie w grze zespolu. Jesli nie to zostana pozegnani.