TonyWiślak napisał(a):

Co dla Was jest takiego w tym Gyurcso?
Jak dla mnie strasznie chimeryczny zawodnik,który od dłuższego gra kompletną kaszanę.Nasze skrzydła furory nie robią,ale po co nam kolejny Ze Manuel?
|
zobacz na jego staty, przydałby się nam po prostu szybki skrzydłowy