|
To tak trochę jak porównywanie Wisły za Kasperczaka, Moskala czy Maaskanta.
Małysz i Stoch mają zupełnie innych rywali, inne technologie itp - obecnie spokojnie można wskazać 10-20 zawodników, którzy teoretycznie mogą wygrać kolejne zawody. Bardzo wyrównana stawka.
Jeszcze można dodać że Kamil nie kończy kariery - można powiedzieć że jest w połowie. Jak zdrowie dopisze to będzie skakał kilka kolejnych sezonów.
Już ma złoto z Igrzysk co jest mega osiągnięciem. Ma 4 skocznie i to dwa razy. Do 25 zwycięstw spokojnie dorzuci jeszcze kilka. Kosmos.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|