Marcinnno napisał(a):

|
Nie bardzo kumam, po co nam kolejny prawy obrońca. Jakby nie patrzeć jest Cywka, Bartkowski i Arsenić, który moim zdaniem w paru meczach pokazał, że z powodzeniem może grać na tej stronie. Priorytet to powinien być prawo - skrzydłowy !!!
|
Olkowski może grać również jako prawoskrzydłowy