s1mone napisał(a):

|
Temat nosi nazwę "PLOTKI oraz ...." także jak ci nie odpowiada to nie czytaj. Ja tam lubię jak jakieś nawet pseudo newsy wypływają w sezon ogórkowy...
|
Plotki lubię czytać ale nie informacje z dupy wyciągnięte od pseudo informatorów. Widzisz różnicę?