ashkeczup napisał(a):

Stanowski napisał właśnie na twitterze, że Legia pracuje nad wypożyczeniem Bielika lub Bochniewicza, więc raczej odrzuciłbym ten trop.
Zapewne pomyślałeś o Bieliku po wypowiedzi Michniewicza na twitterze... swoją drogą - w nawiązaniu do tej wiadomości - ciekawe, który klub z Ekstraklasy pracuje nad wypożyczeniem z Liverpoolu krnąbrego Grabary.