Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20841
Stary 07.01.2018, 20:27
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jak juz to Wasilewski nie byl zadnym hitem po ktortm micha sie niewiadomo jak cieszy. Raczej taka ciekawostla transferowa. Jakby przyszedl 6 lat temu to co innego. Zagral dobrze w derbach a w pozostalych spotkaniach za bardzo sie nie wykazal. Moze po okresie przygotowawczym bedzie pewniejszym punktem druzyny.

Skoro informatorzy sie tak podniecaja to moze Kuba wraca? Nikt inny nie wzbudzilby takich emocji.
I to dlatego o Wiśle pisały wszystkie serwisy sportowe w Polsce i każdy jeden dziennikarz?

To była medialna bomba czy tego chcesz, czy nie. Sportowo już się spłacił bramką w derbach.
Odpowiedz cytując