wiertar napisał(a):

|
Jestem za tym aby, ktokolwiek puści plotkę nie mająca potwierdzenia z miejsca dostawał bana i przy okazji trafiał do jakiejś do jakiegoś tematyczne innymi bajkopisarzami.
|
Temat nosi nazwę "PLOTKI oraz ...." także jak ci nie odpowiada to nie czytaj. Ja tam lubię jak jakieś nawet pseudo newsy wypływają w sezon ogórkowy...