Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
20830
07.01.2018, 18:14
sl@y
napisał(a):
@regan napisał o jednej bombie ty już piszesz o dwóch.....przyganiał kocił garnkowi a sam wychodzi przed szereg
Akurat teo ma sprawdzone informacje
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-