Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
sl@y
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
20828
07.01.2018, 18:07
teo
napisał(a):
Krystynka jest na wylocie to moze moze...
Panowie... sa szykowane dwa na prawde fajne transfery, po ktorych micha wam sie bedzie cieszyc jak po Wasilewskim.
Ja bede bardzo szczesliwy jakby choc jeden sie udal, bo oba to by byla kumulacja w totka.
A Ty regan powsciagnij jezyk i nie wychodz przed szereg.
@regan napisał o jednej bombie ty już piszesz o dwóch.....przyganiał kocił garnkowi a sam wychodzi przed szereg
sl@y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sl@y
Znajdź inne posty napisane przez sl@y