Wyświetl pojedynczy post
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20828
Stary 07.01.2018, 18:07
teo napisał(a):Wyświetl post
Krystynka jest na wylocie to moze moze...

Panowie... sa szykowane dwa na prawde fajne transfery, po ktorych micha wam sie bedzie cieszyc jak po Wasilewskim.
Ja bede bardzo szczesliwy jakby choc jeden sie udal, bo oba to by byla kumulacja w totka.
A Ty regan powsciagnij jezyk i nie wychodz przed szereg.
@regan napisał o jednej bombie ty już piszesz o dwóch.....przyganiał kocił garnkowi a sam wychodzi przed szereg
Odpowiedz cytując