szprotson napisał(a):

ale to nie jest prawda.
stac nas na takie rzeczy.
|
Na takie, czyli na jakie? Bo nie stać nas nawet na uregulowanie zaległości finansowych względem byłego trenera od przygotowania fizycznego. A nie są to duże sumy.
A co do tej bomby transferowej, to musiałaby przyjść za darmo i zgodzić się na kontrakt mniejszy niż 7k euro na miesiąc. Bo na tyle nas stać.