Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20823
Stary 07.01.2018, 17:25
Krystynka jest na wylocie to moze moze...

Panowie... sa szykowane dwa na prawde fajne transfery, po ktorych micha wam sie bedzie cieszyc jak po Wasilewskim.
Ja bede bardzo szczesliwy jakby choc jeden sie udal, bo oba to by byla kumulacja w totka.
A Ty regan powsciagnij jezyk i nie wychodz przed szereg.
Odpowiedz cytując