krzaq12 napisał(a):

Dla mnie tak na szybko. Jeśli to ma być bomba, znany zawodnik który już grał w Polsce i którego wszyscy znają to:
-Dani Quintana
-Prejuce Nakoulma
lub Kuba Błaszczykowski
|
Może być jeszcze Nikolic ze względu na znajomość z treneiro.
