|
Dla mnie tak na szybko. Jeśli to ma być bomba, znany zawodnik który już grał w Polsce i którego wszyscy znają to:
-Dani Quintana
-Prejuce Nakoulma
lub Kuba Błaszczykowski
Szczerze mówiąc w żaden z tych transferów nie wierzę zbytnio.
Bomba transferowa musi kosztować, a my obecnie mamy chyba pilniejsze wydatki niż kolejny kontrakt i to pewnie niemały.
Chciałbym ale śmiem wątpić.
|