
Brylant dobrze gada, polać mu!

Panowie bądźmy choć odrobinę poważni kto by to mógł być? Guerrier bo po Azerbejdżanie jeździ na blachach KR i żeby oszczędzić to wróci grać za mniejsza kasę żeby nie przerejestrowywać^^? Budziński bo na wylocie z Melbourne i zrobimy taki psikus sąsiadce ? Czy Piotrek Brożek wróci na lewą stronę bo stwierdzi że skoro Paweł może to czemu by on nie spróbował?
Padło hasło "bomba" to zaczekajmy na rozwój wydarzeń i dopiero wtedy będziemy komentować