Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20805
Stary 07.01.2018, 13:16
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Biorę i czytam dalej....będzie beka jak to zwykła ściema wtedy będzie płacz
Brylant dobrze gada, polać mu! Panowie bądźmy choć odrobinę poważni kto by to mógł być? Guerrier bo po Azerbejdżanie jeździ na blachach KR i żeby oszczędzić to wróci grać za mniejsza kasę żeby nie przerejestrowywać^^? Budziński bo na wylocie z Melbourne i zrobimy taki psikus sąsiadce ? Czy Piotrek Brożek wróci na lewą stronę bo stwierdzi że skoro Paweł może to czemu by on nie spróbował?
Padło hasło "bomba" to zaczekajmy na rozwój wydarzeń i dopiero wtedy będziemy komentować
Odpowiedz cytując