Adenalix napisał(a):

|
Moje marzenie w Wiśle to Kuba.
|
Jeżeli prawdą jest, że nie mamy na zabiegi dla zawodników, to raczej też nie mamy na bomby transferowe. Błaszczykowski lubi udzielać się charytatywnie, to może i w Wiśle by pograł za darmo, ale to chyba jeszcze za wcześnie.