KOMINEK napisał(a):

|
Pamiętaj saper myli się tylko raz a użytkownikowi który puszcza bajki też wierzy się tylko raz
|
Na moje oko facet jak siedzi na forum 14 lat to raczej nie po to by dostać bana po jednym wpisie. Nawet jakby coś sie wywalilo na ostatniej prostej