Różnica jest taka, że saper umiera, a użytkownik który puści bajkę, będzie do końca życia wyśmiewany i nie brany w ogóle pod uwagę, chyba, że użytkownik skończy się wypowiadać na forum

Życie go zweryfikuje w przyszłym tygodniu, ja osobiście chciałbym, aby było pozytywnie
