Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20786
Stary 06.01.2018, 21:08
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Quintana bo mu zostalo tylko 0,5 roku kontraktu, juz jesienia pisalo sie ze ma rozwiazac bo nie gra
Olkowski ma 1,5 roui jeszcze watpie zeby zrezygnowal
Zawodnik nie moze sie zrzec kontraktu w trakcie wypozyczenia, to jest czesto powtarzana bzdura
Przepisy uefa/fifa tak stanowia, ze ma zagwarantowana wyplate calosci, jedyne co to mozna ustalic czy( i ile %) placi klub macierzysty czy wypozyczajacy
Może i masz racje co do opcji z rezygnacją z pewnej kwoty, ale nadal Olkowski jest bardziej prawdopodobny. Chce pograć przed MŚ, większa szansa w Wiśle niż w Lechu, do tego niższy kontrakt. Powołując się brak chęci rezygnacji, to prędzej byłbym skłonny uwierzyć, że Quintana w tym wieku będzie chciał pociągnąć z Azerów* jak najwięcej się da, niż Olkowski, dla którego MŚ mogą być furtką do jeszcze większych pieniędzy. Nie zostało też sprecyzowane, czy to transfer definitywny, czy tylko wypożyczenie.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 06.01.2018 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując