bridgeburner napisał(a):

Olkowski realny?
On ma w Kolonii 600 tys ⏠a u nas najwyzszy to bodajze 150
Lech go tez ponoc chciał, moga mu dac ponad 2 razy tyle co my
Nie wierze ze to o niego chodzi
Quintana brzmi bardziej sensownie
|
http://sport.wp.pl/kat,75914,title,D...?ticaid=11a894
Według tego Quintana 1,65mln złotych rocznie
http://www.sportmarketing.pl/newsroo...abia-najlepiej
Według tego Olkowski 1,1mln złotych rocznie.
To które brzmi bardziej sensownie? Szczególnie, że w przypadku Olkowskiego w gre wchodzi wypożyczenie, gdzie wysokość kontraktu jest ustalana między klubami, a także sam zawodnik może zrzec się pewnej kwoty.