Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
20774
06.01.2018, 19:22
teo
napisał(a):
Cos jest na rzeczy, padly deklaracje, ale o transferze to mozna mowic jak zawodnik jedzie podpisac kontrakt (a i tak czasem to jest za wczesnie).
W takim razie oby ta bomba wypaliła i mega pozytywnie zaskoczyła wszystkich
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96