regan napisał(a):

Panowie. Wlasnie dostałem info z wiarygodnego zrodla ze w przyszlym tygodniu szykuje sie prawdziwa BOMBA transferowa na Wiśle!!
|
Bomba?
Każdy pod tym pojęciem rozumie co innego
Dla mnie kolejny Hiszpan czy inny 30-letni kopacz bombą nie jest. Mamy takich mnóstwo. Jakby trafił do nas taki Żurkowski to byłaby bomba.