|
Co do Pietrzaka to oddajemy go bez żalu. Takich graczy jak on jest na pęczki. Podobna przyszłość powinna niedługo czekać Ze Manuela, Cywkę, Ondraska lub Bartowskiego. Przeciętni gracze, którymi sukcesów i dobrych wyników w lidze nie zbudujemy. W dodatku w wieku nieatrakcyjnym w perspektywach dalszej sprzedaży.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 06.01.2018 o godz. 20:26.
|