Mike88 napisał(a):

|
A nie powinno być tak że piłkarze są ubezpieczani przez klub na wypadek kontuzji i to ubezpieczyciel pokrywa koszty leczenia takiego piłkarza. Co więcej, Wisła podpisała kiedyś umowę ze Scanmedem w ramach której Scanmed dostarcza usługi medyczne dla zawodników.
|
Wydaje mi się, że Scanmed nie robi zabiegów, oni tylko badają.