|
Ja sie mu nie dziwie ze nie chce wracac. Chlop musi bulic niemala kase za operacje i rehabilitacje a tu w klubie mu nie placa jeszcze. Cyrk to jest. Czekaj tez przypadkiem za swoje sie juz pozniej nie leczyl?. Zamiast dac Velezowi kase to podpisujemy jakiegos 31 letniego serba funfla trenera na najmocniej obsadzona pozycje w klubie.
|