TOMEK 11 napisał(a):

|
jeśli z tym płaceniem za operacje i rehabilitację to prawda, to w tym klubie kogoś srogo pop.ierdoliło na łeb, jeszcze bym zrozumiał jakby na wakacjach te kontuzje odnieśli, ale w robocie? szkoda gadać...
|
O to, że piłkarze koszty operacji i rehabilitacji pokrywają z własnych środków.
I tak, jest to prawda, pomimo tego, że pewnie Pani Prezes niedługo udzieli wywiadu w którym tę rzeczywistość będzie próbowała w jakiś ładny sposób przedstawić.