TOMEK 11 napisał(a):

|
jeśli z tym płaceniem za operacje i rehabilitację to prawda, to w tym klubie kogoś srogo pop.ierdoliło na łeb, jeszcze bym zrozumiał jakby na wakacjach te kontuzje odnieśli, ale w robocie? szkoda gadać...
|
Ciekawe jak jest w innych klubach naszej e-klapy? Może się okazać taka praktyka jest popularna w biedniejszych klubach.