Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20694
Stary 04.01.2018, 22:39
Chyba ogólnie ciężko ci coś znaleźć

Velez to obrońca, a chodzą plotki, że chce uciekać, bo mu się tu nie podoba. Dodatkowo leczył cały czas kontuzję i nie wiadomo jak będzie na wiosnę. Llonch nie chce podpisać nowego kontraktu i pewnie w lecie odejdzie z wolnego transferu. Halilovic mimo sympatii ze strony części forum to jednak trochę szrot, a w najlepszym razie może gdzieś się ogra na wypożyczeniu lub będzie grał ogony. Wojtkowski to bardzie z przodu jako ofensywny lub skrzydłowy. Zostaje solidny Basha i Perez, który miał lepsze momenty, ale częściej wyglądał słabo lub bardzo słabo. Odnalazłeś sens i logikę?
Odpowiedz cytując