|
Llonch jak nie przedłuży to odejdzie w lecie. Albo przychodzi do wzmocnienia środka (oprócz Bashy to środek kulał ostatnio) albo za Halilovicia (coś tam mówiono ostatnio o wypożyczeniach niektórych graczy do ogrania). Nie dowiemy się, wyjdzie w praniu.
|